Nasze publikacje

Najnowsze


hobby, rozrywka, czas wolny

Zegarek - symbol dżentelmena
Wyobrażenie wyglądu dżentelmena jest niemal identyczne u każdego z nas.

Wypastowane buty, dobrze uczesane włosy, elegancja koszule i świetne zegarki męskie. Zajmijmy się tym ostatnim elementem. 
Dobry zegarek na ręce ma nie tylko służyć do sprawdzenia godziny, ale także pokazania statusu właściciela. Zazwyczaj są duże, zwracają uwagę na siebie dzięki czemu doskonale się nadają do tego zadania. Perfekcyjna zegarmistrzowska praca pokazuje, że jego właściciel jest taki jak jego zegarek, dokładny i punktualny tak jak zegarki ze sklepu dolinski.pl 
Ważny jest też dobór marki naszego chronometru. Nawet elegancko wyglądający zegarek na ręce mało znanej firmy nie przyniesie takiego efektu jak marki t-touch tissot czy calvin klein. Logo dobrej marki daje do zrozumienia, że posiadacz przywiązuje wagę do jakości i wykonania. Oczywiście, dla dżentelmena samo logo nie wystarczy. 
Na rynku znajdziemy dużo podróbek znanych firm sprytnie ukrytych za frazą replika. Te zegarki mimo, iż wyglądają na porządnie wykonane i posiadające odpowiednie, często swoją jakością dorównują bazarowym zegarkom wartymi parę złoty. Prawdziwy elegancki pan nie pozwoli sobie na zakup takiej ozdoby na ręce i wybierze renomowany sklep z zegarkami.
Podsumowując, dla mężczyzny, który chce uchodzić dzięki swojemu wyglądowi za zadbanego dżentelmena, zegarek powinien być niezbędnym elementem ubioru. Jednak pamiętajmy, że nie tylko wygląd uczyni z mężczyzny człowieka na poziomie, ale także jego zachowanie.

Zdjęcia naszego reportera


hobby
rozrywka
czas wolny