Nasze publikacje

Najnowsze


producent smarownic, smarownica automatyczna

Producent smarownic
Szukasz smarownicy? 
Czy słyszałeś o automatycznych smarownicach? Smarownica to urządzenie, które służy do do smarowania pod ciśnieniem, olejem lub smarem stałym. Procent smarownik oferuje smarownice automatyczne. Smarownica automatyczna działa w pełni automatycznie. Wcześniej musimy ustawić czas pracy, a wziernik pozwala na optyczną kontrolę ilości smaru wewnątrz smarownicy. 
Na rynku są dostępne różnego rodzaju smarownice, z różną pojemnością i z różnym aktywatorem. Jest kilka cech, które posiadają niemal każde smarownice. 
Czym cechują się smarownice? - dostarczają smary i oleje do każdego punktu - posiadają wskaźnik opróżnienia - automatycznie dopasowują swoje ciśnienie - okres pracy sięga do 12 miesięcy - wymienialne ręcznie bez użycia narzędzi - smarownice pracują również pod wodą - zakres stosowania od -20°C do +60°C Smarownica automatyczna jest łatwo w obsłudze, pewna i bezpieczna. Smarowanie automatyczne skraca czas potrzebny na konserwacje oraz koszty związane z eksploatacją, zwiększając jednocześnie bezpieczeństwo personelu i maszyn.
Jeżeli chcesz zapewnić ciągłe i regularne smarowanie powinieneś zastosować smarownicę automatyczną. Największe zalety smarownic automatycznych to m.in: - gotowa do użycia zaraz po kupieniu - możliwość regulacji prędkości smarowania - możliwość używania w każdych warunkach - możliwość kontrolowania ilości smaru - możliwość stosowania różnego rodzaju smaru 
Jak widzisz, smarownice mają wiele zalet i są dużo łatwiejsze w obsłudze od smarownic tradycyjnych. Koszty smarownic są różne, wszystko zależy na jakiego producenta się zdecydujemy. Zapraszamy na stronę www.rato.pl

Zdjęcia naszego reportera


producent smarownic
smarownica automatyczna