Nasze publikacje

Najnowsze


pomoc w uzyskaniu odszkodowania, odzyskiwanie odszkodowań z oc, zaniżone odszkodowanie

Problem ubezpieczeń w Polsce
Ubezpieczenie jest najistotniejszym elementem posiadania samochodu przez osobę fizyczną.

To ono determinuje możliwość poruszania się danym pojazdem po ulicach miast. Na rynku istnieje obecnie bardzo dużo przedsiębiorstw ubezpieczeniowych oferujących ubezpieczenia nie tylko na samochód, ale również na życie, leczenie, nieruchomości, od nieszczęśliwych wypadków czy pożarów. 
W dzisiejszych czasach ubezpieczenie stanowi podstawę funkcjonowania każdego człowieka. Bardzo duża część z nich nie ma niestety świadomości, jakie konsekwencje niosą za sobą jego brak. Ubezpieczenie gwarantuje bezpieczeństwo i minimalizuje stres towarzyszący nam każdego dnia. Dzięki niemu możemy nie martwić się o różne drobnostki. Jednak ubezpieczenie poza zaletami, posiada również wady. Najczęstszym problemem we współczesnych ubezpieczalniach jest zaniżone odszkodowanie w stosunku do realnie poniesionych strat materialnych. Na szczęście istnieją na rynku również przedsiębiorstwa, które posiadają w swojej ofercie szeroki wachlarz usług związanych z dochodzeniem swoich należności od ubezpieczalni na skutek zdarzeń losowych. 
Najczęściej oferowanymi rozwiązaniami są między innymi: pomoc w uzyskaniu odszkodowania, jeśli firma ubezpieczeniowa zalega bądź odmawia wypłacenia nam naszych należności, a także bezpośrednie odzyskiwanie odszkodowań z oc, w przypadku kolizji lub wypadku drogowego z naszym udziałem. Więcej informacji tu: http://szkodaszkody.pl/o-nas
Ponadto świadczą inne usługi pomocniczo-prawne związane z ubezpieczeniem. Obecnie istnieje dużo takich firm, dlatego aby utrzymać przewagę konkurencyjną, tworzą coraz atrakcyjniejsze oferty dla swoich klientów.

Zdjęcia naszego reportera


pomoc w uzyskaniu odszkodowania
odzyskiwanie odszkodowań z oc
zaniżone odszkodowanie