Nasze publikacje

Najnowsze


łatwa praca z danymi, wdrożenia tabelau, Business Intelligence

Praca z danymi
Tableau to pewnego rodzaju program informatyczny, który głównie służy do analizy danych, a także dzielenia się nimi poprzez interaktywne jednoekranowe zestawienia.

Ważną zaletą jest łatwość i szybko nauki i obsługi. 
Wiele funkcji wykonywane jest automatycznie, co pozwala na przyjemną pracę. Dodatkowo możliwe jest uruchomienie na każdym rodzaju sprzęcie, ponieważ nie posiada dużych wymagań. Korzystać z niego może każdy, m.in.: przeznaczony jest dla analityków, informatyków, menedżerów, naukowców, lekarzy, pracowników administracji publicznej. To elastyczny i wydajny program, który nie wymaga od nas skomplikowanych prac przygotowawczych. Do programu Tableau nie podchodzimy tak jak do Excelu. 
Nie wystarczy jedynie przeniesienie danych. Wdrożenia Tabelau polega na przedstawieniu całej historii danych. Analizy powstają funkcjonalne, czytelne, wydajne, oraz bardzo przydatne. Podczas korzystania z programu zapoznajmy się z kilkoma regułami, dzięki którym będziemy mogli lepiej i szybciej funkcjonować w firmie. Nowoczesny program, który usprawnia działania to łatwa praca z danymi. Jesteśmy w stanie szybko osiągnąć oczekiwane rezultaty przez Klienta.
Business Intelligence dotyczyć może zestawu specyficznych raportów, dotyczących jednej dziedziny, bądź całościowego raportowania w całej firmie. Warto także wiedzieć, że wdrożenie Tabelau trwa jedynie kilka dni. Nie jesteśmy zmuszeni do poświęcenia bardzo dużej ilości czasu na m.in.: na prace projektowe, tworzenie dokumentacji. 
Ciekawą zaletą jest także powstawanie dokumentacji, która tworzy się z równolegle z wdrożeniem i może być wygenerowana bezpośrednio z systemu.
Dowiedz się więcej o wdrozeniach na stronie: https://newdatalabs.com/asysta-eksploatacyjna-tableau/

Zdjęcia naszego reportera


łatwa praca z danymi
wdrożenia tabelau
Business Intelligence