Nasze publikacje

Najnowsze


identyfikatowy metalowe, identyfikatory z logo, lakierowane identyfikatory z metalu

Nasze identyfikatory stoją na najwyższym poziomie
Każda szanująca się firma powinna zadbać o rozpoznawalność i łatwe odróżnianie swoich pracowników od siebie, zwłaszcza, gdy na teren danego zakładu przyjeżdża główne szefostwo firmy lub też inne ważne osobistości takie jak pracownicy sanepidu czy też audytorzy pochodzący z firm zewnętrznych. 
Te pozorne drobiazgi, jak się może zdawać na pierwszy rzut oka, w efekcie końcowym potrafią mieć duże znaczenie na notę, jaką wystawią nam przedstawiciele wymienionych służb. Celem każdej firmy powinno być zagwarantowanie swoim pracownikom tego, że łatwo będzie ich rozróżnić nie tylko przedstawicielom służb kontrolno-audytorskich, ale przede wszystkim powinny one zatroszczyć się o łatwą identyfikację naszych pracowników przez samych klientów naszej firmy. 
Chyba nie ma nic gorszego jak tułać się od pracownika do pracownika w poszukiwaniu określonej osoby, której nie znamy z widzenia, a jedynie z imienia i nazwiska jakimi nam się przedstawił lub przedstawiła. Rozumiejąc te potrzeby firm, korporacji, wielkich koncernów czy też mniejszych przedsiębiorstw, a także instytucji państwowych, organizacji oraz wszelkich jednostek pożytku publicznego działamy w celu wsparcia ich w realizacji swoich założeń.
Identyfikatowy metalowe z imieniem i nazwiskiem danego pracownika produkowane przez czy też nowocześnie wykończone identyfikatory z logo firmowym pomagają naszym klientom w sprawnym operowaniu ich firmy,. W ostatnim czasie wprowadziliśmy specjalne lakierowane identyfikatory z metalu, które podnoszą nie tylko standardy jakościowe badge"ów, lecz także elegancko prezentują się na piersi pracownika, który je przywdziewa. Wszystko po to, aby usprawniać życie i łatwość poruszania się w nim.

Zdjęcia naszego reportera


identyfikatowy metalowe
identyfikatory z logo
lakierowane identyfikatory z metalu