Nasze publikacje

Najnowsze


producent sztandarów, rozmiary sztandarów, drukarnia z Lublina

Drukowanie sztandarów reklamowych
Producent sztandarów dba o to, aby projekt każdej flagi bądź sztandaru reklamowego był zaprojektowany przez odpowiednio przeszkolonego grafika.

Dzięki jego talentowi i umiejętnościom sztandar spełni swoją marketingową rolę a także będzie doskonale komponować się z wizualnym całokształtem firmy, która zamówiła sztandar. 
Oczywiście etap projektowania nie musi wchodzić w rachubę, ponieważ dostarczyć można już własny, uprzednio stworzony projekt sztandaru. Będzie wówczas nieco zmniejszony koszt tworzenia całości. Gotowy projekt, wykonany przez zewnętrznego grafika lub zatrudnionego w firmie zlecającego, może uwzględniać nie tylko kolor, schemat ale także rozmiary sztandarów. Taki sfinalizowany projekt dostarcza się przeważnie na nośniku cyfrowym. Gdy już któryś z powyższych etapów będzie z głowy, do akcji wchodzi ta firma z Lublina. 
Jej udział w całym procesie tworzenia sztandarów oraz flag reklamowych jest kluczowy. Istnienie flagi jest wprost uzależnione od rodzaju i jakości użytego w tym celu materiału. Samo działanie polegające na nanoszeniu gotowego projektu na dzianinę a także jego utrwalenie wymaga sporej ostrożności. Drukarnia z Lublina stosuje w swojej pracy sitodruk. Metoda ta zapewnia dobrą jakość wizualną i jednocześnie odpowiednią trwałość materiału. Do barwienia stosuje się farby wodne, zaś utrwalanie wzorca na dzianinie wspiera użycie metody termicznej. Przyznać trzeba, że projektantów graficznych w obecnych czasach jest wielu, toteż producent sztandarów nie zapomina, aby barwniki mieszać a nadruki nakładać w kolorach zgodnych ze skalą PANTONE i RAL (stosowanymi w poligrafii).

Zdjęcia naszego reportera


producent sztandarów
rozmiary sztandarów
drukarnia z Lublina